הלוואה לעסק קטן

חברות מקצועיות בנושא נדרשות להציג בפני לקוחותיהם רזומה עשיר וניסיון עבר מוכח בכל הנוגע לעבודה עם המערכת הבנקאית, היכרות מעמיקה עם צורות המחשבה הרווחות בשוק ודרכים שונות על פיהן יש להתנהל.

כל אלו יכולים להבטיח כיום לבעלי עסקים קטנים שהם אכן יוכלו לקבל את כמות האשראי המקסימאלית מבלי שיאלצו להשתעבד למערכת הבנקאית לשם כך. חברות אלו נדרשות גם להתמחות בגיוסים רחבי היקף של עד כחמישה מיליון אשראי בשנה.
 

קשיים של עסקים קטנים במסגרת משא ומתן עבור גיוס אשראי


חשוב להבין שעסקים קטנים מתמודדים עם קשיים בשלבים הראשונים של הקמת העסק, קשיים אשר מוצאים את סיפוקם לרוב על ידי אשראי בנקאי, שמהווה עבורם הלכה למעשה אוויר לנשימה. לא אחת קורה שבעלי עסקים קטנים במהלך ניהול המשא ומתן על מנת להשיג אשראי בנקאי חשים כאילו נקלעו למעין מבוך סתום שהמוצא ממנו איננו נראה אפשרי בכלל.

הדבר לא רק מעכב את כל ההליכים אלא גם מוריד בצורה משמעותית את הביטחון של בעל העסק או היזם הפרטי.
 

אינטרסים מנוגדים


הקונפליקט אשר נמצא בבסיס של ניהול משא ומתן מהסוג האמור נובע מכך שמדובר בשני צדדים בעלי אינטרסים מנוגדים. כך למשל בעלי עסקים קטנים מנסים להשיג את הכמות המקסימאלית של האשראי לו הם זקוקים מבלי שיאלצו להתמודד עם תשלומים גבוהים של עמלות ריביות ועוד בטחונות, ואילו הבנק נמצא בדיוק בעבר השני של הגדה ומחזיק באינטרס הפוך לחלוטין.

בדרך כלל בעלי עסקים קטנים נמצאים בעמדת נחיתות במסגרת ניהול המשא ומתן. הדבר נגרם עקב תלות גבוהה בהחלטותיה של המערכת הבנקאית.
 

חברות של גיוס אשראי לעסקים קטנים


מדובר כמובן בתלות חד צדדית לחלוטין. קושי נוסף עמו נאלצים בעלי עסקים קטנים או יזמים להתמודד בניהול המשא ומתן נובע מהיעדר ידע בכל הנוגע לשיקולים אשר מנחים את החלטותיה הסופית של המערכת הבנקאית בכל הנוגע לבקשה של גיוס אשראי.

חברה מקצועית תוכל להעניק הלוואה לעסק הקטן כמות מקסימאלית של אשראי דרך התמחויות קודמות בתחום ומתן אשראי בגובה של חמישה מיליון שקלים בשנה. שירותי אלו נדרשים מכיוון בעלי עסקים לא תמיד יודעים להבחין באזורים שבהם ניתן להתגמש עם המערכת הבנקאית לבין אזורים שהינם בבחינת קווים אדומים שלא ניתן לחצות.

שם:
טלפון: