הלוואה לעסק

בשנים האחרונות לנוכח המשבר הכלכלי בארץ ובעולם, ארגונים רבים המבקשים לצמוח ולגדול נאלצים לקחת הלוואה לעסק כפתרון לצמיחה עסקית בהליך מהיר, לשיפור מיידי במצוקת אשראי, שיפור תזרים המזומנים וכמנוף להגדלת העסק ולביצוע ומימוש תוכניות אסטרטגיות.

ארגונים רבים וחברות בוחרים לנסות ולגייס מימון והלוואות לעסקים באופן עצמאי ללא קבלת ייעוץ של אנשי מקצוע המתמחים בהלוואות לעסקים. אי לכך רבים מהארגונים והחברות נתקלים בקשיים רבים בבואם לבחון את האפשרויות לקבלת הלוואות לעסקים. הם מוצאים עצמם ללא כל ידע כלכלי בנושאי הלוואות מול פקידי בנק ואנשי שיווק מניפולטיביים אשר עוטפים אותם בשלל נתונים כלכליים, מחקרים ונתונים סטטיסטיים הגורמים להם ללכת לאיבוד ללא יכולת קבלת החלטות נאותה.

ארגונים אשר פנו לקבלת מידע והגישו בקשה מסודרת לקבלת הלוואות לעסקים מדווחים על מסלול מיון ארוך ומתיש תוך הצגת דרישות דרקוניות מצד פקידי הבנק אשר לא פעם הופכים את כל נושא גיוס ההלוואה לעסק ללא רלוונטי.  

מי צריך יועץ להלוואות לעסקים?

רבים מהגולשים אשר פונים לבנקים כדי להיעזר ביועצי הלוואות לעסקים, מדווחים על תסכול רב ועוגמת נפש, חוסר בידע כלכלי בסיסי תוך הרגשת חוסר אונים אשר עולים ומלווים אותם במשא ומתן מול פקידי הבנקים המתמחים בהלוואות לעסקים.

המסלול הירוק להלוואות לעסקים

חברות בלתי תלויות המתמחות בהלוואות לעסקים מאפשרות לחברות וארגונים ליהנות משרותי ייעוץ לקבלת הלוואת לעסק במסלול הירוק. אנשי מקצוע וכלכלנים יעזרו לכל חברה למצוא את תוכנית המימון הטובה ביותר בהתאם לצרכים ולדרישות של כל בית עסק. עכשיו "העבודה השחורה" למציאת הלוואות לעסקים בתנאים אידיאליים תיעשה ע"י איש מקצוע אשר ילווה ויטפל בבית העסק תוך ניהול משא ומתן תחרותי מול בנקים וגופים חוץ בנקאיים.

בסופו של תהליך, לאחר בדיקת מספר רב של הצעות לקבלת הלוואה ממספר גופים תוכלו לקבל המלצה לקבלת ההלוואה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר.

תחרות בין גופים בנקאיים

במשק קיימים גופים בנקאיים ומקורות חוץ בנקאיים המספקים שירותי הלוואות לעסקים. כולם מונעים מצורך כלכלי ליצירת רווח ובשל כך יש בשוק תחרות עזה על כל לקוח הזקוק להלוואה לעסק. יועצים בלתי תלויים המתמחים בהלוואות לעסקים יוכלו לאתר עבורך את מקורות המימון האטרקטיביים ביותר תוך הקפדה על דרישות העסק שלכם ותוך ניצול הקשרים המקצועיים שלהם.

קבלת הלוואות לעסקים באמצעות גורם חיצוני בלתי תלוי מתווך

חברות ייעוץ וליווי פיננסי המתמחות בהלוואות לעסקים ינהלו עבורכם ומטעמכם את הליך קבלת ההלוואות לעסקים במסלול VIP המאפשר לכם לקבל ייצוג מקצועי אמין ובלתי תלוי של איש מקצוע, במטרה אשר תוביל לקבלה מהירה של הלוואה לעסק בתנאים מעולים תוך הוזלת מרכיבי ההלוואה והריביות לחיסכון כספי משמעותי ביותר בכל חודש.

מה כולל שירות הלוואות לעסקים

 •  ראיון אישי.

 •  בדיקה, בחינה ואבחון של מטרות ההלוואה לעסק.

 •  סריקת תוכניות מימון רלוונטיות בבנקים ובגופים חוץ בנקאיים

 •  פניה, ליווי וייצוג מקצועי של אנשי מקצוע מטעמנו מול הבנקים / גופים חוץ בנקאיים.

 • שימוש בסימולאטורים ובמחשבוני הלוואות לעסק.

 • תכנון החזרי הלוואה בהתאם ליכולת של בית העסק.

 • הגשת תוכנית עסקית ובקשת מימון לקבלת הלוואה לעסק.

 • בדיקת הצעות להלוואות שהתקבלו מגופים ומבנקים.

 •  ניהול משא ומתן.

 • יעוץ שוטף.

 •  שקיפות מלאה.

 •  יחס אישי.

 •  דיסקרטיות מוחלטת.

לסיכום
מניסיוננו, איש מקצוע בלתי תלוי המתמחה בשירותי מתן הלוואות לחברות, בעל ידע, ניסיון וקשרים במקומות הנכונים יוכל להשיג עבורך את ההלוואה האופטימאלית, אשר סביר להניח כי אתה בכוחות עצמך לא תוכל להשיג באותם תנאים.

אנו מאמינים כי כל לקוח הוא החשוב ביותר ולכן תמיד ננהג: בהגינות, בשקיפות מלאה,במקצועיות ובדיסקרטיות מלאה.

מלאו את הטופס וצרו איתנו קשר:

שם מלא:
טלפון:
אי מייל:
הערות:

שם:
טלפון: