הלוואה לעסק

בשנים האחרונות לנוכח המשבר הכלכלי בארץ ובעולם, ארגונים רבים המבקשים לצמוח ולגדול נאלצים לקחת הלוואה לעסק כפתרון לצמיחה עסקית בהליך מהיר, לשיפור מיידי במצוקת אשראי, שיפור תזרים המזומנים וכמנוף להגדלת העסק ולביצוע ומימוש תוכניות אסטרטגיות.

ארגונים רבים וחברות בוחרים לנסות ולגייס מימון והלוואות לעסקים באופן עצמאי ללא קבלת ייעוץ של אנשי מקצוע המתמחים בהלוואות לעסקים. אי לכך רבים מהארגונים והחברות נתקלים בקשיים רבים בבואם לבחון את האפשרויות לקבלת הלוואות לעסקים. הם מוצאים עצמם ללא כל ידע כלכלי בנושאי הלוואות מול פקידי בנק ואנשי שיווק מניפולטיביים אשר עוטפים אותם בשלל נתונים כלכליים, מחקרים ונתונים סטטיסטיים הגורמים להם ללכת לאיבוד ללא יכולת קבלת החלטות נאותה.

ארגונים אשר פנו לקבלת מידע והגישו בקשה מסודרת לקבלת הלוואות לעסקים מדווחים על מסלול מיון ארוך ומתיש תוך הצגת דרישות דרקוניות מצד פקידי הבנק אשר לא פעם הופכים את כל נושא גיוס ההלוואה לעסק ללא רלוונטי.  

מי צריך יועץ להלוואות לעסקים?

רבים מהגולשים אשר פונים לבנקים כדי להיעזר ביועצי הלוואות לעסקים, מדווחים על תסכול רב ועוגמת נפש, חוסר בידע כלכלי בסיסי תוך הרגשת חוסר אונים אשר עולים ומלווים אותם במשא ומתן מול פקידי הבנקים המתמחים בהלוואות לעסקים.

המסלול הירוק להלוואות לעסקים

חברות בלתי תלויות המתמחות בהלוואות לעסקים מאפשרות לחברות וארגונים ליהנות משרותי ייעוץ לקבלת הלוואת לעסק במסלול הירוק. אנשי מקצוע וכלכלנים יעזרו לכל חברה למצוא את תוכנית המימון הטובה ביותר בהתאם לצרכים ולדרישות של כל בית עסק. עכשיו "העבודה השחורה" למציאת הלוואות לעסקים בתנאים אידיאליים תיעשה ע"י איש מקצוע אשר ילווה ויטפל בבית העסק תוך ניהול משא ומתן תחרותי מול בנקים וגופים חוץ בנקאיים.

בסופו של תהליך, לאחר בדיקת מספר רב של הצעות לקבלת הלוואה ממספר גופים תוכלו לקבל המלצה לקבלת ההלוואה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר.

תחרות בין גופים בנקאיים

במשק קיימים גופים בנקאיים ומקורות חוץ בנקאיים המספקים שירותי הלוואות לעסקים. כולם מונעים מצורך כלכלי ליצירת רווח ובשל כך יש בשוק תחרות עזה על כל לקוח הזקוק להלוואה לעסק. יועצים בלתי תלויים המתמחים בהלוואות לעסקים יוכלו לאתר עבורך את מקורות המימון האטרקטיביים ביותר תוך הקפדה על דרישות העסק שלכם ותוך ניצול הקשרים המקצועיים שלהם.

קבלת הלוואות לעסקים באמצעות גורם חיצוני בלתי תלוי מתווך

חברות ייעוץ וליווי פיננסי המתמחות בהלוואות לעסקים ינהלו עבורכם ומטעמכם את הליך קבלת ההלוואות לעסקים במסלול VIP המאפשר לכם לקבל ייצוג מקצועי אמין ובלתי תלוי של איש מקצוע, במטרה אשר תוביל לקבלה מהירה של הלוואה לעסק בתנאים מעולים תוך הוזלת מרכיבי ההלוואה והריביות לחיסכון כספי משמעותי ביותר בכל חודש.

מה כולל שירות הלוואות לעסקים

 •  ראיון אישי.

 •  בדיקה, בחינה ואבחון של מטרות ההלוואה לעסק.

 •  סריקת תוכניות מימון רלוונטיות בבנקים ובגופים חוץ בנקאיים

 •  פניה, ליווי וייצוג מקצועי של אנשי מקצוע מטעמנו מול הבנקים / גופים חוץ בנקאיים.

 • שימוש בסימולאטורים ובמחשבוני הלוואות לעסק.

 • תכנון החזרי הלוואה בהתאם ליכולת של בית העסק.

 • הגשת תוכנית עסקית ובקשת מימון לקבלת הלוואה לעסק.

 • בדיקת הצעות להלוואות שהתקבלו מגופים ומבנקים.

 •  ניהול משא ומתן.

 • יעוץ שוטף.

 •  שקיפות מלאה.

 •  יחס אישי.

 •  דיסקרטיות מוחלטת.

הלוואות לעסקים נדרשות במצבים שונים כגון הקמה של עסק חדש או הרחבה של העסק הקיים, כאשר החברה נפגשת עם הזדמנות עסקית, הוספת מחלקות והעסקה של עובדים חדשים, ייתכנו מצבים נוספים שבהם יש צורך בהלוואה לעסק, למשל כדי לצאת ממשבר כלכלי וכדומה.

 

בעלי עסקים, חברות וארגונים נדרשים במצבים אלו לקחת הלוואה, חשוב לדעת מהיכן מומלץ לקחת את ההלוואה ולקבל אותה בתנאים משתלמים יותר. מומלץ להתייעץ עם יועץ פיננסי לגבי קבלת ההצעות להלוואות שמקבלים כדי להיות בטוחים שזו אכן ההצעה המשתלמת עבורם.

 

כאשר מעוניינים להקים עסק חדש, יש צורך בהלוואה על מנת להתחיל בהקמה, לעסקים מתחילים יש הרבה הוצאות כבר בשלבים הראשונים כגון הוצאות שכירות על המקום, ציוד שיש לרכוש עבור העסק, תשתיות, משכורות לעובדים, הוצאות חשמל, ארנונה וכדומה. התקופה הראשונה של העסק, היא תקופה לא פשוטה ובמקרים רבים תזרים המזומנים נגמר די מהר, מסיבה זו עסקים מתחילים זקוקים לדחיפה קטנה והלוואה לעסק מהווה פתרון מושלם עבורם.

 

גם במקרים בהם העסק כבר קיים ופועל, יש מצבים שבהם נגמר התקציב, החברה הגיעה לבעיות או קשיים בניהול תזרים המזומנים ואז יש צורך לשקול האם כדאי לקחת הלוואה לעסק או שמדובר בתקופה חולפת. עסקים שנקלעו למשברים כלכליים זקוקים להלוואה כאשר הם נקלעו למצבים של חובות כספיים כבדים או משבר כלכלי שהדרך היחידה לצאת ממנו היא באמצעות הלוואה לעסק.

 

כיום ניתן למצוא חברות רבות המספקות הלוואות לעסקים. חשוב לדעת שהבנקים אינם מסתכלים באופן פרטני על הפוטנציאל הגלום בעסק ועל האפשרות העתידית שלו להרוויח כסף. כמו כן הבנקים גובים ריביות גבוהות עבור ההלוואות שהם מספקים, בעיקר כשמדובר בעסקים חדשים.

 

 נשאלת השאלה כמה כסף מומלץ לבקש בהלוואה, כדי לענות על שאלה זו, חשוב להבין ולנתח את הדוחות הכספיים של החברה והאם החברה תהיה מסוגלת לעמוד בהחזרי ההלוואה, על מנת לקבל תמונה אמיתית על מצב העסק, יש להתייעץ עם יועץ פיננסי או יועץ עסקי שיוכל לסייע בדרך מקצועית בבחירת ההלוואה המתאימה והמשתלמת ביותר עבור החברה.

 

כאשר מבקשים הלוואה מהבנקים חשוב לבדוק בצורה מקיפה ויסודית את כל התנאים שמקבלים מהבנק ולהבין מהן האפשרויות שעומדות בפני בעל העסק, יש בכך לקיחת סיכון, כי אם ההצעה אינה מספיק טובה, העסק עלול להפסיד מכך. חשוב לבדוק מהן הריביות שבעל העסק יצטרך לשלם, למשך כמה זמן ניתן לפרוש את ההלוואה וכדומה.

 

בחירת חברה להלוואה חוץ בנקאית

 חשוב לבדוק מי המקור שמספק את ההלוואה, במידה ובוחרים לקחת הלוואה או אשראי בנקאי באמצעות חברות המציעות שירותים לעסקים, יש לוודא שמדובר בחברה אמינה, מוכרת וותיקה בתחום, המספקת שירות אמין ובטוח. ישנם כמה חברות שנחשבות אמינות במתן הלוואות לעסקים, שמספקות תנאים טובים ללווים.

 

במידה ומחליטים לקחת הלוואה חוץ בנקאית, מומלץ לבדוק היטב את החברה שמספקת את ההלוואה, טרם החתימה על ההסכם, מומלץ להיעזר ביועץ פיננסי שיוכל לזהות האם מדובר בהלוואה משתלמת, היועץ יוכל לעבור על כל הסעיפים בחוזה ולחסוך לבעל העסק הרבה מאד זמן והתלבטויות.

ריבית

כאשר לוקחים הלוואה לעסק, צריך לשלם ריביות, חשוב לקבל  הלוואה לעסק בתנאים משתלמים כדי שבעל העסק יוכל לעמוד בהחזרים. ברוב המקרים אחוזי הריבית מתחילים מ-2 אחוזים ומעלה, מומלץ לברר בכמה בנקים היכן מומלץ לקבל הלוואה לעסק עם אחוזי ריבית נמוכים.

הלוואת גישור

הלוואות גישור יכולות להתאים לבעלי עסקים, הלוואה זו ניתנת לתקופה של שנה עד שלוש שנים, ההלוואה הזו מכוסה על ידי קרנות חוץ של בעל העסק, כגון קרנות השתלמות, קופות גמל, חסכונות וכדומה. מדובר על כספים שיהיו נזילים עתידית.

עבור כל סוגי ההלוואות מומלץ לבדוק היטב את התנאים ואת הריביות שהבנקים מספקים לבעל העסק, כיום התחרות בין הבנקים היא מאד גדולה וניתן לנהל משא ומתן ומיקוח על תנאי ההלוואות.

 

מהי הלוואה לעסק חדש?

כאשר מקימים עסק חדש ומחפשים מקורות למימון העסק, אחת האפשרויות העומדת בפני היזם היא לקחת הלוואה בתנאים משתלמים. במידה ויש ליזם חסכונות ופיקדונות זו הזדמנות טובה להשתמש בהם עבור הקמת העסק.

דרך נוספת היא הלוואה פרטית, הכוונה היא הלוואה שלוקחים ממשפחה וחברים שיכולים לתת לבעל העסק ערבות במידה והעסק לא יצליח. כמו כן קיימת הלוואה לעסקים חדשים בערבות המדינה, אך יש צורך לעמוד בקריטריונים מסוימים על מנת לקבל את ההלוואה.

ניתן לקחת הלוואה לעסק דרך הבנק, חשוב לדעת שבנקים יבקשו לבדוק את ההיסטוריה  כלקוחות פרטיים, ובודקים את החשבונות, מבררים שאין חובות ושיש ללקוח רשת בטחון שתאפשר לו לעמוד בהחזרי התשלומים של ההלוואה.

 

הלוואה חוץ בנקאית

אחת הדרכים המומלצות לקבלת הלוואה בתנאים משתלמים היא דרך חברות מימון חוץ בנקאי. החברה תוכל לספק את הגמישות שאינה קיימת בבנקים. חשוב לבדוק שהחברה ממנה לוקחים את ההלוואה היא חברה אמינה ומוכרת ושיש לה רישיון מטעם משרד האוצר לעסוק במתן הלוואות לעסקים.

הלוואה חוץ בנקאית תוכל להתאים עבור עסקים חדשים וגם עבור בעל עסק שמעוניין במימון של הוצאות, צמצום הוצאות, הגדלת ההכנסות ועוד. כמו כן הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות משתלמת במיוחד כאשר הבנקים אינם מציעים הלוואה בתנאים אטרקטיביים, כמו כן הלוואה חוץ בנקאית מתאימה גם עבור בעלי עסקים שחרגו ממסגרת האשראי בבנק.

 

תכנית כלכלית

לפני שלוקחים הלוואה לעסק, יש צורך בייעוץ כלכלי כדי לקבל תמונה אמיתית על המצב הכלכלי של העסק והאם בעל העסק יוכל לעמוד בהתחייבות להחזר ההלוואה. ייעוץ עסקי יכול לתרום תרומה משמעותית להתפתחות עתידית של העסק, כמו כן יועץ כלכלי יוכל לבנות עבור העסק תכנית כלכלית שתוכל לסייע בשיפור וייעול תהליכי עבודה בעסק, שיפור יכולות ניהוליות, כמו כן יועץ עסקי יוכל לסייע בהעלאת תפוקת העובדים בעסק, כמו כן היועץ העסקי מספק לבעל העסק תכנית כלכלית על סמך בדיקות מקיפות שביצע, בחינה של הוצאות מול הכנסות, בדיקת תזרים המזומנים, בדיקת הרווחים של העסק, אחוזי מכירות ועוד.

אולי תתעניין גם ב:

קבוצת אסף הינה חברה מובילה בתחום ההלוואות לעסקים וגיוס אשראי לחברות, החברה מתמחה בקבלת אישורים באופן מהיר מהמערכת הבנקאית וגיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי עור עסקאות נדל"ן, משכנתאות לעסקים, החברה מעסיקה צוות מקצועי של רואי חשבון, כלכלנים, יועצים עסקיים ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

 

לסיכום,
 מניסיוננו, איש מקצוע בלתי תלוי המתמחה בשירותי מתן הלוואות לחברות, בעל ידע, ניסיון וקשרים במקומות הנכונים יוכל להשיג עבורך את ההלוואה האופטימאלית, אשר סביר להניח כי אתה בכוחות עצמך לא תוכל להשיג באותם תנאים.

אנו מאמינים כי כל לקוח הוא החשוב ביותר ולכן תמיד ננהג: בהגינות, בשקיפות מלאה,במקצועיות ובדיסקרטיות מלאה.

מלאו את הטופס וצרו איתנו קשר:

שם מלא:
טלפון:
אי מייל:
הערות:

שם:
טלפון: