הלוואות לעסקים חדשים

המון אנשים חולמים על פתיחת עסק חדש או להיות עצמאיים. רובם מוותרים על הרעיון עקב חוסר ביטחון, ניסיון וידע בניהול עסקים. אבל הסיבה העיקרית ונפוצה ביותר לוויתור ואי יישום של פתיחת עסק הוא חוסר או הידר המימון לכך. את הסוגיה הזאת ניתן לפתור בשתי דרכים :

  1. לבקש מאנשים הקרובים לכם הלוואה לפתיחת עסק החדש, במרבית המקרים הפיתרון הזה פחות נפוץ, משום שאנשים לא אוהבים להלוות כספים מפחד שלא יצליחו להחזיר במקרה והעסק יכשל ולכל אחד מאיתנו יש קרובי משפחה עם כספים מיותרים.

  2. הדרך השנייה היא לפנות לסניף הבנק שלכם ולבקש הלוואה לפתיחת עסק חדש וזו כנראה הדרך היחידה לקבל את המימון לפתיחת עסק .

דרישות, הנחיות והמלצות לקבלת הלוואות לעסקים חדשים

  • מרבית הבנקים רואים במימון לעסקים חדשים כהשקעה עם סיכון גבוה, כי כמעט ואין שום הבטחות שהעסק לא יכשל ולא ברור כיצד תתפתח הפעילות העסקית שלו. לכן נקודת הפתיחה לקבלת הלוואות לעסקים חדשים היא בניית תוכנית עסקית מפורטת ונכונה שמפחיתה למינימום את הסיכונים מפשיטת רגל בעתיד. בנקים רוצים להוריד את הסיכון של אי החזרת ההלוואה למינימום ותוכנית עסקית שלכם הוא המסמך היחיד שיכול להצביע על הצלחה העתידית של העסק שלכם.
    על בעל העסק החדש לבחון את שוק ולבצע את כל החישובים הדרושים על מנת לשכנע את הבנק לתת לו את המימון הנדרש, לפני הגשת תוכנית העסקית לבנק מומלץ לבחון באפון עצמאי את הסיכונים ואמינות שהעסק יצליח להניב רווחים.

  • גורם נוסף שמשפיע על אישורו של בנק להעניק לכם הלוואה הוא, היסטוריית התשלומים והחריגות בחשבון הפרטי של הלווה, אם ימצאו בעיות מהסוג הזה בנקים עלולים לסרב לבקשה שלכם לקבלת הלוואה לעסק חדש, במקרה הזה אנו ממליצים לכתוב מכתב מקדים המסביר את סיבות לאי עמידה בתשלומים וחריגות שונות.

  • מרבית הבנקים יתייחסו בצורה יותר רצינית אל הלקוחות שמשקיעים גם מכספם הפרטי בפתיחת העסק ומבקשים מימון נוסף מצד של הבנק, מומלץ שהסכום של לקוח לא ירד מ 25% מהסכום הכולל לפתיחת העסק. השקעה של הון עצמי תעמיד אתכם במצב הרבה יותר נוח בקבלת ההלוואה ויראה לבנק שאתם מסוגלים לחסוך ולנהל בצורה יעילה את חשבון הבנק שלכם.

  • עובדי הבנק המטפלים בבקשות להלוואות לעסקים חדשים שמים לא מעט תשומת לב למראה החיצוני של בעל העסק העתידי והתנהגותו, לכן מומלץ שתגיעו לפגישות בבנק בלבוש צנוע ומסודר, מנומס, תדברו בשפת עסקים על ידי כך תראו לבנק שאתם אנשים רציניים ומקצועיים בתחום העסקי שלכם. גם ההשכלה והכשרה מקצועית של מבקש ההלוואה מהווים חלק חשוב בהחלטת הבנק לאשר את המימון.

  • איש עסקים שמבקש לקבל הלוואה צריך להיות בטוח בעצמו, ביכולות ובידע שלו. אם קיבלתם סירוב של הבנק לבקשה לשכם, אל תתייאשו, צריך לשים לב מה הן הסיבות לסירוב לשפר ולתקן אותן לפנות שוב פעם לבנק. כולנו יודעים שבסיס להצלחה של כל איש עסקים מתחיל היא נחישות ועקשנות להצליח, לכן גם הבנקים יזהו אצלכם את האיכויות האלה ובסופו של דבר יאשרו את הבקשה שלכם.

ייעוץ וליווי צמוד של קבוצת אסף

אנו בקבוצת אסף פועלים במשך שנים רבות בליווי לקוחות בנושאים פיננסיים רבים ומגוונים. אנו נעזור לכם לקבל את המימון ההתחלתי לפתיחת העסק בזמן הקצר ביותר, נכין תוכנית עסקית יעילה ומבטיחה ונלווה אתכם בכל הפגישות מול הבנק. ניתן לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם.

שירותים נוספים שתוכלו לקבל בקבוצת אסף

ליווי פיננסי הלוואות לשכירים הבראת עסקים

שם:
טלפון: