ייעוץ פיננסי לעסקים

ליווי פיננסי – הדרך למעלה מתחילה כאן


ליווי פיננסי הוא שירות שחברות ועסקים רבים צריכים מבלי שהם יודעים למי לפנות. ליווי פיננסי כולל תחומים רבים: ייעוץ עסקי ובנקאי לגבי מהלכים עתידיים, סיוע במציאת מקורות מימון וניתוב הכספים למסלול הנכון להגדלת רווחים, עבודה מול הבנקים להרכבת הלוואות מתאימות שיאושרו במהירות ועבודה שוטפת למציאת פתרונות עסקיים לשיפור וייעול. בחירה ביועץ לשירותי ליווי פיננסי הוא החלטה מעולה לאנשי עסקים הנמצאים בתחילת הדרך של עסק חדש או פרויקט חדש. ככל שהידע הפיננסי שלכם מוגבל, כך תזדקקו לשירותי ליווי פיננסי וכלכלי, ליווי שיסייע ליכולות שלכם להפוך לפרנסה ורווח מהיר וקבוע.

ליווי פיננסי – לעסק חדש או לעבודה שוטפת

קבלת החלטות נכונות ומתאימות היא פעולה קריטית עבור בניית עסק חדש מבחינה כלכלית וחלוקת הוצאות נכונה. גם אם אתם מוכשרים בתחום או בעלי רעיון וידע בתחום שאותו אתם רוצים לקדם ולמכור, לא תמיד יש לכם את היכולת להבין את מפת השוק ולקרוא אותה כהלכה. בעזרת ליווי פיננסי איכותי, תוכלו להתמקד בתחום העניין והעיסוק שלכם ולהותיר למומחים את העבודה מול הבנקים ובניית תוכנית כלכלית איכותית ומתאימה.

קבוצת אסף היא קבוצה שתוכל לסייע לכם לקבל החלטות נכונות, לבנות את העסק שלכם נכון מהצעדים הראשונים או לצאת ממשבר עסקי שמותיר אותכם "תקועים" וחסרי מענה עסקי. מכשול בעסק יכול להתקיים מתכנון לא נכון או מהבנה שגויה של הסיטואציה ולא דווקא מחוסר יכולת שלכם להצליח. ייעוץ פיננסי לעסק בעזרת צוות המומחים והכלכלנים של קבוצת אסף, ישדרג אתכם לדרגת מקצוענים ויפתח בפניכים אפשרויות תמרון כספיות שלא הכרתם. לפני שאתם מרימים ידיים ומוותרים על החלום, פנו למומחים של קבוצת אסף והתחילו את את הדרך שלכם מעלה לשגשוג וצמיחה עסקית.

ייעוץ פיננסי לעסקים – למה זה כל כך חשוב?

בעסקים רבים בישראל קיים מצב בעייתי מבחינה פיננסית, המתבטא בין היתר בחוסר הבנה וחוסר סדר, בחוסר מיצוי של הפוטנציאל הרווחים, בשגיאות המביאות להוצאות גבוהות מדי, ולעיתים אף במשברים של ממש. ייעוץ פיננסי לעסקי נועד לתת מענה לקשת רחבה של סוגיות כלכליות בשלבים שונים של חיי העסק, מטעם בעלי מקצוע המחזיקים בהשכלה כלכלית הולמת וניסיון רב בעולם העסקי-פיננסי.

 

בעיות פיננסיות בעסקים

 

במהלך עבודתו, יועץ פיננסי לעסקים נתקל בקשיים שונים אצל עסקים, הנובעים מסיבות שונות. כך למשל, בעלי עסקים רבים הינם טובים מאוד בתחום עיסוקם, בעלי הבנה טכנית מצוינת, ואפילו בעלי יכולות שיווק טובות ומסוגלים להניע היטב את העובדים. ואולם, בכל הקשור לפן הפיננסי הבנתם לוקה בחסר, כך שהם אינם יודעים למשל כיצד לעבוד מול הבנק או לפנות לקרנות הרלוונטיות, איך לנהל בצורה תקינה ונכונה את תזרים המזומנים, איך להקטין הוצאות ולהגדיל רווחים, ואף אינם מבינים לאושרם את הדוחות של רואה החשבון ולכן מקבלים החלטות שגויות. לכך מצטרפת העובדה שמרבית בעלי העסקים בישראל פועלים תחת לוח זמנים צפוף ועמוס במטלות, ולכן המשימות הקשורות לניהול הפן הפיננסי של העסק נדחקות אחורה ולמעשה נזנחות.

 

מתי כדאי לפנות לקבל ייעוץ פיננסי

 

פנייה לשירותי ייעוץ פיננסי חשובה ואף חיונית בשלבים שונים של חיי העסק. כך לדוגמא, לפני הקמה של עסק חדש יש לקבל ייעוץ פיננסי לעסקים הכולל בין היתר בדיקת כדאיות, האומרת אם כדאי ללכת על המיזם בקונספט המתוכנן, אם יש לשנות מספר היבטים בו או שמא עדיף לוותר עליו מכל וכל. יש לזכור כי חלק גדול מהעסקים בארץ אינם שורדים את השנים הראשונות, אשר בהן ההוצאות גבוהות יחסית וההכנסות נמוכות ולא בטוחות. היעדר היערכות נכונה מבחינה פיננסית, לרבות כל הקשור בהשגת מקורות המימון ובניית התקציב ההולם, היא סיבה מרכזית לסטטיסטיקה העגומה. יועץ פיננסי לעסקים מסייע ליזם כבר מההתחלה להקים עסק יציב ומבוסס מבחינה כלכלית, אשר יש לו את מירב הסיכויים להצליח ולשגשג בטווח הארוך.

 

לקבלת ייעוץ פיננסי לעסקים חשוב לפנות גם כאשר בעל העסק מרגיש שהפוטנציאל אינו ממוצה. ייתכן מאוד ששיפור ההתנהלות הפיננסית תוביל להגדלת הרווחים, כגון הקטנת הוצאות ייצור, מחזור וסגירת הלוואות, הקטנה של התקורות, שינויים בתמחור, פנייה אל הקרן להלוואות בערבות מדינה וכיוצא בזאת. דברים אלו נכונים שבעתיים כאשר מדובר בעסק שחווה תקופה של דשדוש והאטה, שכן ייעוץ פיננסי בהחלט יכול לסייע בייצוב המצב ובשינוי הכיוון. וכמובן שעסק המצוי זה מכבר במשבר צריך להסתייע בשירותים אלו, אשר יכולים לא פעם לחלץ אותו מהגעה למחוזות בלתי נעימים של פשיטת רגל והוצאה לפועל.

 

מעבר לכך, יועץ פיננסי לעסקים הוא הכתובת הנכונה לפני ביצוע מהלכים משמעותיים. לדוגמא, היועץ יכול לסייע בתכנון נכון ובהנבת הכדאיות של מהלכים כמו רכישת עסק מתחרה, הכנסת שותף או משקיע, התרחבות לעבר מוצרים או קהלי יעד חדשים, רכישת זיכיון או החתמה על זיכיון, וכן הלאה. בכל אחד מהמהלכים הללו יש היבטים כלכליים מהותיים, אותם יש לאמוד, לתכנן היטב ולהבין את משמעותם, וכמובן להוציאם אל הפועל על הצד הנכון והמשתלם ביותר.

 

הכתובת הנכונה לייעוץ פיננסי

 

אם אתם מעוניינים לבנות נכון את העסק כבר מההתחלה ובשלבים השונים של חייו, תוך קבלת החלטות נכונות ומושכלות, הנכם מוזמנים לפנות אל קבוצת אסף. היועצים הפיננסיים המיומנים של הקבוצה כבר ליוו עסקים רבים ממגזרי המשק השונים, וביכולתם לפתוח גם עבורכם אפשרויות פיננסיות שטרם הכרתם.

שם:
טלפון: