מימון לעסקים וחברות

עסקים גדולים כקטנים זקוקים לתזרים מזומנים במשך כל חיי העסק. אף בתחילת הדרך הון עצמי הכרחי על מנת לפתוח עסק. כאשר עסק גדל ומתרחב יש צורך לשלם משכורות רבות יותר, השכרת או בניית שטח גדול יותר על מנת להכיל את תוואי העסק והמכלול המצוי בו, רכישות גדולות יותר של חומרים ומכשירים ועוד שלל גורמים המצריכים מימון לעסקים בצורה שוטפת. הצורך לגדול, ליעל ולשפר את העסק הינו הכרח על מנת לשרוד בעולם כיום.
ללא אפשרות של מימון לעסקים היכולת לגדול תיעצר והעסק יקפא על שמריו, בעוד שמנגד יכול היה לפרוח ולצמוח.

מימון לעסקים על ידי גורמים שונים:

ראשית קיים הבנק. מימון לעסקים הינו אפשרות טובה של הבנק לעידוד התעשייה והמסחר בישראל וגם של מדינת ישראל. הצורך בתזרים מזומנים מצוי בכל עסק, וזאת הבנק מבין ואף יוצר קטגוריה נפרדת לעסקים בתנאים המאפשרים לעסק להתנהל ולהתפתח. כמובן שגם לבנק ישנן מגבלות משלו ואינו יכול להעניק כל הזמן הלוואות לעסקים.
הגורם הבא היכול להעניק מימון לעסקים הינו גיוס משקיעים. פנייה לבתי השקעות אשר יציבו מימון לעסקים כנגד החזרים חודשיים או כאחוזים מן העסק. בנוסף יזכה המגייס בליווי וייעוץ מבית ההשקעות על מנת למקסם את רווחיו ואף ליעל את התנהלותו הפיננסית והמקצועית. הייעוץ במקביל גם יגרום לבית ההשקעות להרוויח יותר היות והשקיע חלק מכספו בעסק.

מימון לעסקים על ידי הקרן לעסקים:

גורם נוסף בנושא מימון לעסקים הינו הקרן לעסקים בערבות מדינה. המדינה מעמידה ערבות בנקאית עד גובה של 70 אחוז מן ההלוואה המבוקשת. דבר זה מעודד עסקים קטנים ובינוניים העומדים בתחרות קשה מול רשתות גדולות, היות והיכולת שלהם להגדיל את עצמם כמעט בלתי אפשרית מבחינת מימון לעסקים ללא התערבות של הקרן לעסקים.
הקרן מעניקה אפשרות לגיוס אשראי עד מיליון שקלים בהחזרים של עד 60 תשלומים. עסק המעוניין במימון ואינו יכול להשיגו בצורה עצמאית מומלץ כי יפנה לקרן על מנת שתוכל לסייע בידו.

מימון לעסקים – הדרך להצליח:

דרך חברה פיננסית המשמשת כמתווך ויכולה לסייע בבקשת אשראי למימון העסק, ישנה אפשרות לקבל הלוואה גבוהה בתנאים נוחים, תוך הצגה מהימנה של דוחות פיננסיים, הוצאות והכנסות וארגון פני העסק. ההתעסקות בבקשת ההלוואה מול הבנק או כל גורם גיוס אחר, דורשת זמן וידע מקיף בנבכי אשראי. לכן חברה המתמחה בתחומים אלה תחסוך זמן רב ואפשרות למקסם את התוצאה הרצויה.

שם:
טלפון: